Menu Menu

Bee Collection

Bee Collection

BEE COLLECTION to polska marka modowa, która w oryginalny sposób interpretuje klasyczny styl, łącząc prostotę i elegancję, ze światowymi trendami.

DLACZEGO BEE COLLECTION ?

My wiemy, jak ważny, dla nas kobiet, jest nasz wygląd. Odpowiedni strój to nasze dobre samopoczucie. Kiedy jesteś zadowolona ze swojego wyglądu - możesz osiągnąć wszystko.

Dlatego projektujemy kreacje na każdą okazję. Odnajdziesz tu niebanalne rozwiązania na wieczorne spotkania, wesela, oraz oryginalne, ale wciąż bezpieczne propozycje na spotkania biznesowe czy codzienne spacery z psem.

Jesteśmy z Tobą w każdym ważnym momencie Twojego życia.

KIM SĄ KLIENTKI BEE COLLECTION ?

Jeśli szukasz alternatywy dla masowej oferty sieciówek, odrzucasz nudę i postarzające Cię ubrania, to Bee Collection jest dla Ciebie.

Klientki ubrane w nasze kracje, łamią stereotypy, przeciwstawiaja się rutynie, ale nadal czują się kobieco, eksponując subtelnie swoje wdzieki.

TAJEMNICA SUKCESU BEE COLLECTION 

25 lat doświadczenia w branży, ludzie z pasją, zespół fachowców doskonalący swoje umiejętności i poszukujący nowych rozwiązań, obserwacja ulicy i słuchanie potrzeb klientek. 

Nasz oferta opiera się na praktyczności i funkcjonalności, a ich siłą jest klasyka i ponadczasowość. Nowe modele tworzymy nieustannie w trakcie sezonu, w krótkich seriach, są proste ale niebanalne, bogate w detale, podkreślają indywidualny styl nowoczesnej kobiety. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości tkanin i dzianin, tak aby każda z Was mogła poczuć sie wyjątkowo.

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO ?

Barbara Kasprzyk współzałożycielka:

"Zapach tkanin, nitki, włóczki, stukot maszyny...towarzyszył mi od najmłodszych lat. Babcia pracowała w sklepie z tkaninami, jej cudowne haftowane krzyżykani obrazy, do dzis wiszą na ścianie jako rodzinne dzieła sztuki. Mama tworzyła wspaniałe kreacje z włóczki, w domu zawsze trzeba było coś przerobić, doszyć, stworzyć z zasłonki kreację studniówkową. Potem studia i dorabianie szyciem, tak aby starczyło na samodzielne utrzymanie. To wtedy okazało się, że to moja prawdziwa pasja"

Miłość do tkanin i kreacji zwyciężyła. W 1991 roku powstało Bee Collection.

DALSZY ROZWÓJ 

Najwieksza wartość to kapitał ludzki, dlatego nieustanne kształcenie i inwestycja w nowe technologie. Jesteśmy firmą projektującą i produkującą w Łodzi i z tym miastem identyfikujemy się przy tworzeniu nowych kolekcji, wspierając inwestycjami lokalny rynek. Zwiększemie rozpoznawalności marki oraz satysfakcja klientów, jest tym co najważniejsze.

BEE COLLECTION - COLLECTION FOR YOU

Nowa kolekcja, nowe trendy, projektujemy modną odzież
Designed by bee collection
bee collection