Elegancka bluzka z wiązaniem PASSE

Koszula wiązana pod szyją w chłodnych odcieniach z oryginalnym, autorskim wzorem. Asymetryczne wykończenia połączone z romantycznymi wiązaniami przy szyi i rękawach. Głębokie pęknięcia sprawiają, że można ją włożyć w spódnicę lub spodnie. Ożywi klasyczny dress code. Świetnie sprawdzi się do pracy na spotkania służbowe, ale też na wyjście wieczorne do pubu.  

Więcej szczegółów

139,00 zł brutto

Więcej informacji

Lekka koszula wiązana pod szyją, to nie tylko sposób na ożywienie nudnego dress code'u. Zgaszone, przybrudzone odcienie koszuli będą wspaniałą bazą z żywymi odcieniami - czerwienią, kobaltem, czy butelkową zielenią. W wersji klasycznej - w towarzystwie granatu i czerni sprawdzi się do pracy. Wpisuje się w zasady dress code, jednak nada stylizacji odrobiny oryginalności.

W tej koszuli nie ma mowy o nudzie. Wiązanie pod szyją i na rękawach nawiązuje do mody lat 70, chociaż w nowoczesnym wydaniu.

Oryginalny nadruk, stworzony w naszej pracowni nawiązuje do natury. Asymetryczne pęknięcia po bokach, umożliwiają włożenie przedniej części koszuli do spodni lub spódnicy. To najmodniejszy sposób noszenia koszul tego sezonu.

SKŁAD:
Jedwab 100%

UWAGI: 
-pranie ręczne w delikatnych środkach piorących, nie namaczać
-nie chlorować
-nie wirować
-prasować do 110 C
-dozwolone pranie chemiczne 

Produkty powiązane