BEE COLLECTION - COLLECTION FOR YOU

Jesteśmy BEE COLLECTION - polski producent odzieży, a sukienki to nasza specjalność i pasja. Bee Collection to marka budowana dla kobiet, przez kobiety.


Towarzyszymy Ci w każdym ważnym momencie życia.


Zapewniamy kreacje odpowiednie na co dzień i na specjalne okazje. Sukienki weselne mają szczególne miejsce we wszystkich naszych kolekcjach. 

Od ponad 25 lat szyjemy dla polskich kobiet, dbając o ich piękno i dobre samopoczucie. Nasze kreacje mają dokładnie podkreślać to, co chcesz podkreślić i tuszować to, co potrzebujesz. Wierzymy, że wszystkie kobiece kształty są piękne, ale rozumiemy potrzebę pełnej kontroli własnego wyglądu. Ubrania mają nam służyć i wydobywać atuty. Takie właśnie są nasze kreacje. Odpowiedni strój gwarantuje dobre samopoczucie. 

Kiedy jesteś zadowolona ze swojego wyglądu - możesz osiągnąć wszystko!

"Zapach tkanin, nitki, włóczki, stukot maszyny towarzyszyły mi od najmłodszych lat. Okazało się, że to moja prawdziwa pasja. Miłość do tkanin i kreacji zwyciężyła." Barbara Kasprzyk

Mamy szczęście pracować w branży odzieżowej w Łodzi - w mieście włókniarek i przemysłu tekstylnego, być jego częścią. 
Jako polski producent, dbamy o jakość i zasady fair trade. Cały proces produkcji zachodzi w naszej siedzibie. Tutaj rodzą się nowe pomysły, tu omawiamy kobiece potrzeby, by potem przełożyć je na nowe konstrukcje. Dbamy o niebanalne połączenia, lubimy nowe interpretacje klasycznych fasonów.

Propozycje Bee Collection często wykraczają ponad obowiązujące trendy i wyróżniają się oryginalnością, tworząc jednocześnie ponadczasową bazę w Twojej szafie.

FIRMA:

Biuro i produkcja

91-027 Łódź
ul. Limanowskiego 166

tel.  +48 / 42  654 29 92

tel.  +48  505 131 131

e-mail: marketing@bee.com.pl

           sklep@bee.com.pl

powrót