Polityka prywatności

Bee Collection Sp. j. oświadcza, że dokłada wszelkich starań celem zapewnienia bezpieczeństwa danych osobowych w Firmie.

 

1. Zbierane dane

Kontaktując się z nami przy użyciu strony internetowej, poczty e-mail, telefonu, itp., przekazujesz nam swoje dane osobowe takie jak: imię, nazwisko, adres e-mail, itp.

Stosujemy się ściśle do postanowień ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Państwem, a naszym serwisem będą wykorzystywane wyłącznie w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie.

Zebrane dane nie będą przekazywane osobą trzecim.

Firma zbierająca dane:

BEE COLLECTION Spółka Jawna Barbara Kasprzyk i wspólnicy

ul. Drewnowska 77

91-008 Łódź

2. Dane zbierane automatycznie

Serwis Bee Collection wykorzystuje adres IP zbierane w trakcie połączeń internetowych w celach technicznych, związanych z administracją serwerami. Ponadto adresy IP służą do zbierania ogólnych, statystycznych informacji demograficznych (np. o regionie, z którego następuje połączenie).

3. Wykorzystanie ciasteczek („cookies”)

Serwis Bee Collection informuje, że podczas przeglądania stron internetowych bee.com.pl używane są przez Bee Collection pliki „cookies”, czyli niewielkie informacje tekstowe, zapisywane w komputerze Użytkownika, które pozwalają dostosować usługi i treści do indywidualnych potrzeb i preferencji Użytkowników. Służą również do opracowania ogólnych statystyk dotyczących korzystania Użytkowników z bee.com.pl.

Uzyskane dane są całkowicie anonimowe i w żadnym wypadku nie są kojarzone z konkretnym i zidentyfikowanym użytkownikiem.

4. Zmiana polityki prywatności

Firma Bee Collection zastrzega sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.