O NAS

Powstaliśmy z miłości do mody i kobiet.

Jesteśmy polską marką modową projektującą i produkującą w Łodzi. Właśnie z tym miastem identyfikujemy się tworząc nasze kolekcje, wspierając lokalny rynek.

Dzięki 25-letniemu doświadczeniu w branży, dokładnie wiemy, czego potrzebują kobiety kreując swój wizerunek. Cały czas aktualizujemy naszą ofertę. Dotrzymujemy kroku najnowszym trendom - jednocześnie pozostając wierni założeniom, które sobie postawiliśmy na samym początku działalności. Nasze produkty opierają się na praktyczności i funkcjonalności a ich siłą jest klasyka oraz ponadczasowość. 

Oferta BEE Collection jest bardzo różnorodna - od koktajlowych sukienek, poprzez okrycia wierzchnie, kończąc na spodniach w stylu sportowej elegancji. Wśród naszego asortymentu każda kobieta znajdzie środek do podkreślenia swojej indywidualności i wyeksponowania własnego stylu. Tworzymy dla kobiet nowoczesnych - świadomych siebie, potrafiących docenić siłę uniwersalnego piękna, niebanalnych wzorów i wysokiej jakości tkanin. Potrafimy słuchać naszych klientek i dopasować się do ich potrzeb. Inspirujemy się modą, jednocześnie zachowując styl BEE Collection.

FIRMA:

BEE Collection Barbara Kasprzyk i wspólnicy

91-027 Łódź

ul. Limanowskiego 166

tel. 505 131 131

e-mail: marketing@bee.com.pl

           sklep@bee.com.pl

PUNKT SPRZEDAŻY

C.H.PTAK

Hala G box 300E

wejście G 10 od strony hali I