O NAS

Powstaliśmy z miłości do mody i kobiet.

Jesteśmy polską marką modową projektującą i produkującą w Łodzi. Właśnie z tym miastem identyfikujemy się tworząc nasze kolekcje, wspierając lokalny rynek.

Dzięki 25-letniemu doświadczeniu w branży, dokładnie wiemy, czego potrzebują kobiety kreując swój wizerunek. Cały czas aktualizujemy naszą ofertę. Dotrzymujemy kroku najnowszym trendom - jednocześnie pozostając wierni założeniom, które sobie postawiliśmy na samym początku działalności. Nasze produkty opierają się na praktyczności i funkcjonalności a ich siłą jest klasyka oraz ponadczasowość. 

Oferta BEE Collection jest bardzo różnorodna - od koktajlowych sukienek, poprzez okrycia wierzchnie, kończąc na spodniach w stylu sportowej elegancji. Wśród naszego asortymentu każda kobieta znajdzie środek do podkreślenia swojej indywidualności i wyeksponowania własnego stylu. Tworzymy dla kobiet nowoczesnych - świadomych siebie, potrafiących docenić siłę uniwersalnego piękna, niebanalnych wzorów i wysokiej jakości tkanin. Potrafimy słuchać naszych klientek i dopasować się do ich potrzeb. Inspirujemy się modą, jednocześnie zachowując styl BEE Collection.

FIRMA:

91-008 Łódź

ul. Drewnowska 77

tel. 505 131 131

e-mail: marketing@bee.com.pl

           sklep@bee.com.pl

SHOWROOM - SKLEP FIRMOWY

Bee Collection

ul. Drewnowska 77

Łódź 91-008

tel. 505 131 131

GODZINY OTWARCIA:

poniedziałek - piątek - 10:00 - 17:00

sobota - 10:00 - 14:00

Inne godziny otwarcia, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym 

tel. 505 131 131