Minimalistyczna, prosta sukienka w kolorze ciemnej zieleni. Sukienka zawężona ku dołowi, lekko taliowana, za kolana, bardzo kobieca. Sukienka z reglanowym rękawem o długości 3/4. Sukienka zapinana pod szyją na ozdobny metalowy suwak, regulujesz dekolt jak lubisz. Kołnierz koszulowy, bardzo modny, dodaje sukience elegancji. Sukienka bardzo wygodna, uszyliśmy ją z dzianiny bawełnianej, z kieszeniami w szwach bocznych. Sukienka doskonała do pracy, na spotkania biznesowe, na szkolenia, zmiana dodatków pozwoli na wykorzystanie sukienki podczas wielu niespodziewanych sytuacji. Jeśli nie lubisz czerni, to ta sukienka w ciemnej zieleni, doskonale zastąpi czerń.
Sukienkę zaprojektowaliśmy i uszyliśmy w naszej pracowni w Łodzi, zgodnie z tradycją polskiego rzemiosła.
Najniższa cena ostatnich 30 dni.
Jeśli nie do twarzy Ci w czerni, to ta ciemno zielona sukienka będzie doskonałą alternatywą. Sukienka bardzo wygodna, uszyliśmy ją z dzianiny bawełnianej, sukienka w stylu casual z nutą elegancji. Sukienka lekko wybrana, o długości za kolana, bardzo kobieca. Sukienka z reglanowym rękawem o długości 3/4, doskonale eksponuje biżuterię. Koszulowy, modny kołnierz, dekolt regulowany dzięki wszytemu, ozdobnemu suwakowi. Dzięki metalowemu suwakowi, regulujesz dekolt tak jak lubisz. Sukienka elegancka, z nutą nonszalancji, z wszytymi kieszeniami w szwach bocznych.
Sukienka wielozadaniowa, będzie doskonała na spotkania biznesowe, do pracy, na szkolenia, na spotkania z przyjaciółmi, ale też na co dzień i na wyjazdy urlopowe.
SKŁAD
92% bawełna 8% elastan
WYMIARY
modelka na zdjęciu ma 171 cm wzrostu i nosi rozmiar L
rozmiar M
- obwód biustu 96 cm
- obwód bioder 104 cm
- długość całkowita mierzona od środka ramienia, tu gdzie ramiączko od biustonosza, po plecach 107 cm
rozmiar L
- obwód biustu 100 cm
- obwód bioder 106 cm
- długość całkowita mierzona od środka ramienia, tu gdzie ramiączko od biustonosza, po plecach 108 cm
rozmiar XL
- obwód biustu 106 cm
- obwód bioder 110 cm
- długość całkowita mierzona od środka ramienia, tu gdzie ramiączko od biustonosza, po plecach 109 cm
rozmiar XXL
- obwód biustu 108 cm
- obwód bioder 114 cm
- długość całkowita mierzona od środka ramienia, tu gdzie ramiączko od biustonosza, po plecach 110 cm
UWAGI
- nie namaczaj, pierz z podobnymi kolorami, w małej ilości detergentów, co chroni środowisko
- jeśli pragniesz aby sukienka służyła kilka sezonów, zalecamy pranie ręczne lub w pralkach wybieraj program prania ręcznego lub delikatnego
- susz na płasko, prasuj w niskiej temperaturze, najlepiej po lewej stronie
Nietuzinkowa, zielona sukienka, która skradnie Twoje serce od pierwszego założenia. Sukienkę uszyliśmy z dzianiny bawełnianej, pięknie dopasowuje się do sylwetki. Sukienka z okrągłym dekoltem i lekko dopasowaną górą, dół zaś zamaszysty, nieregularny, asymetryczny, tworzy ciekawą linię. Sukienka z długim rękawem, który dzięki doszytym paseczkom daje możliwość podwinięcia. Sukienka w pięknym kolorze zieleni, wpisuje się w najnowsze trendy. Sukienka oryginalna w stylu casual, bardzo wygodna, codzienna, do płaskich butów, ale jeśli nałożysz wyższy obcas, nabierze wizytowego charakteru. Sukienka tuszująca, możesz nosić na luzie, ale przewiązana w pasie, podkreśli talię.
Sukienka od polskiego producenta, zaprojektowana i uszyta w naszej pracowni w Łodzi.
Prosty, uniwersalny krój, który w towarzystwie dużych naszywanych kieszeni i ozdobnego suwaka, zmienia się w niebanalną kreację. Sukienka w chłodnym kolorze mięty, midi, za kolana, którą uszyliśmy z doskonałej bawełny organicznej. Sukienka z grubszej dzianiny, od spodu drapana czyli ma tzw. misia, jest miękka i miła w dotyku. Sukienka klasyczna, tylko lekko taliowana, z długim rękawem. Praktyczne naszywane kieszenie i suwak, który pozwala na regulację dekoltu. To sukienka na chłodne zimowe dni czy jesienne szarówki. Nowoczesny, nonszalancki model, wykorzystasz na co dzień, ale zmiana dodatków spowoduje, że świetnie sprawdzi się na mniej oficjalne spotkania.
Sukienka od polskiego producenta, uszyta i zaprojektowana w naszej pracowni, zgodnie z tradycją polskiego rzemiosła.
Prosta, minimalistyczna sukienka, uszyliśmy ją z dzianiny bawełnianej. Sukienka szykowna, kobieca, a zarazem wygodna, wpisuje się w styl casual, lekko dopasowana, za kolana, z rękawem 3/4 to atuty tego modelu. Uwagę przyciąga ozdobny suwak przy dekolcie, możesz go rozpinać na ulubioną długość, a koszulowy mały kołnierzyk wpisuje się w najmodniejsze trendy. Rękaw wszyty reglanowo, a długość 3/4 pozwoli eksponować biżuterię. Długość za kolana, wygodne kieszenie w szwach bocznych. Sukienka doskonała na co dzień, na szkolenia, na urlop, do pracy, na spotkania z przyjaciółmi. Sukienka niezobowiązująca, na wiele okazji, do szpilek jak i sportowych butów.
Sukienka zaprojektowana i uszyta w naszej pracowni w Łodzi, zgodnie z tradycją polskiego rzemiosła.
Najniższa cena 30 dni
Sukienka sportowa z nutą elegancji, w bardzo twarzowym kolorze khaki z kroplą szarości. Sukienka midi, za kolana, z lekko opuszczonym krótkim rękawkiem. Sukienka bardzo wygodna, wpisuje się w styl casual, w modnej długości za kolano. Prosty, nie wybrany fason, tuszuje drobne mankamenty figury. Prosta, suknia z naszywanymi kieszeniami i dużym kapturem, dodają sukience luzu i nonszalancji. Na kapturze ręcznie wykonane oczka. Sukienka wielozadaniowa, sprawdzi się na co dzień, do pracy, świetna na wyjazdy wakacyjne spakowana do walizki będzie doskonała na plażę jak i na deptak. Piękny kolor jest alternatywą dla czerni.
Sukienka zaprojektowana i uszyta w naszej pracowni w Łodzi, którą prowadzimy od ponad 25 lat, zgodnie z tradycją polskiego rzemiosła i wspierając lokalne firmy.
Kobiecy fason, podkreślający atuty sylwetki. Prosta, ołówkowa sukienka, czarna z oryginalnym multi kolorowym nadrukiem. Atutem sukienki jest dekolt hiszpański. Krótki rękawek i gumka przy dekolcie, sprawi, że możesz zalotnie odsłonić ramiona. Sukienka wielozadaniowa, sprawdzi się na co dzień i na mniej oficjalne spotkania. Sukienka spakowana do walizki, nałożysz na plażę jak i wieczorny spacer po deptaku. Bardzo wygodna, uszyliśmy ją z bawełny, modna długość za kolana. Sukienka, którą polubisz w noszeniu, to jak druga skóra, nie czujesz jej na sobie. Sukienka do stylizacji na sportowo i elegancko. Suknia do szpilek i trampek.
Sukienka zaprojektowana i uszyta w naszej pracowni w Łodzi, którą prowadzimy od ponad 25 lat, zgodnie z tradycją polskiego rzemiosła.
Prosta, ołówkowa sukienka na lato, z doskonałej bawełny. Sukienka ujmuje minimalistycznym fasonem, zachwyca feerią barw. Deseń w kwiaty to ukłon w stronę kolorowego lata. Sukienka bardzo wygodna, lekko taliowana, z małym rękawkiem. Zwróć uwagę na dekolt, kształt serca, z przodu i tyłu, pięknie podkreśla linię szyi pozwalając jednocześnie na jej odsłonięcie. Sukienka za kolana, midi, co optycznie wydłuża sylwetkę. Wygodna sukienka, na urlop czy lato w mieście, do pracy na niezobowiązujące spotkania, czy ploteczki. Sprawdzi się na wyjazdach, bo nie gniecie się mocno, spakowana do walizki będzie cieszyła na plaży z klapkami, czy na deptaku ze szpilkami. To model ponadczasowy i uniwersalny. Sukienka prosta, bardzo kobieca, do stylizacji wizytowych i casualowych.
Najniższa cena 30 dni.
Luźna, niekrępująca sukienka w casualowym stylu. która zmieni charakter po zastosowaniu wizytowych dodatków. Sukienka w czarnym kolorze, o dopasowanej górze i zamaszystym, szerokim dole. Sukienka o nietuzinkowej formie, dół asymetryczny z fantazyjnie naszytymi dużymi kieszeniami, tuszuje biodra i uda, a lekko dopasowana talia nadaje kobiecości. Sukienka nonszalancka i zarazem elegancka, wykorzystasz ją na mniej oficjalne spotkania, świetna do pracy, na szkolenia czy wakacje. Uszyliśmy ją z doskonałej dzianiny bawełnianej, jest wygodna, a okrągły dekolt, podkreśla linię szyi. Długi rękaw do podkasania, co sprawi, że sukienka będzie noszona przez cały rok.
Sukienka zaprojektowana i uszyta w naszej pracowni w Łodzi.
Najniższa cena ostatnich 30 dni.
Wygodna karmelowa sukienka utrzymana w stylu casual, niezobowiązująca sportowa elegancja. Sukienka o prostej formie z kapturem i naszytymi kieszeniami, z długością za kolana. Sukienka casual, ale eleganckiego szyku dodają jej naszyte ozdobne taśmy na jednym z boków i na kapturze. Sukienkę uszyliśmy z bawełny, jest miękka w dotyku, kaptur z ręcznie robionymi metalowymi oczkami. Sukienka świetna zarówno do sportowego, płaskiego obuwia, jak i wyższego, wizytowego. Sukienka w modnym kolorze karmelu, wielozadaniowa, codzienna, zarówno do pracy, jak i popołudniowe wyjścia z przyjaciółmi, świetny model na wakacje, na szkolenia, niezobowiązująca, ale zarazem z nutą elegancji.
Sukienka od polskiego producenta, zaprojektowana i uszyta w naszej pracowni w Łodzi.
Nietuzinkowa biała sukienka na lato, to propozycja Bee na wakacje, lato w mieście czy wesele w stodole. Geometryczna forma zamknięta w zamaszystym dole. Sukienka o dopasowanej górze, wręcz grzecznej, ale dół jest niepokorny, zawadiacki. Sukienka oryginalna, z dużymi naszywanymi kieszeniami i szerokimi wstawkami. /sukienka tuszuje biodra i uda, a dodany do sukienka paseczek, podkreśla talię. Sukienkę uszyliśmy z doskonałej jakościowo tkaniny, mieszanki lnu i wiskozy, dzięki temu jest letnia, przewiewna. Sukienka długa, do kostek, doskonała do płaskiego obuwia, jak i wyższego, optycznie wydłuża sylwetkę.
Sukienka zaprojektowana i uszyta w naszej pracowni, zgodnie z tradycją polskiego krawiectwa, z dbałością o szczegóły.
Casualowa, wygodna sukienka z białej dzianiny bawełnianej, sukienka ołówkowa, lekko wypasowana z dekoltem hiszpańskim i krótkim rękawkiem. Sukienka z lampasem i autorskim nadrukiem na lewym boku. Sukienka gdzie komfort noszenia i nowoczesny design współgrają ze sobą. Sukienka prosta, minimalistyczna, doskonała na wakacje, do pracy zdalnej lub na urlop w mieście. Mały rękawek do opuszczenia i utworzenia zalotnie hiszpańskiego dekoltu. Biała długa sukienka do kostek, będzie doskonała na wiosenne i letnie stylizacje.
Sukienkę zaprojektowaliśmy i uszyliśmy w naszej pracowni w Łodzi.
Prosta, luźna sukienka w kolorze cappuccino, idealna dla fanek ponadczasowych projektów. Projekt sukienki to ukłon w stronę sukienek koszulowych, ale kołnierz w nim nie przylega do szyi, a jest odstawiony, większy, a po rozpięciu ładnie układa się na ramionach. Sukienka z długim rękawem, a doszyte paski pozwalają na podwinięcie do ulubionej długości. Sukienka z wiskozy, za kolana, z małymi pęknięciami na bokach, zalotnie ukazują nogi. Świetna sukienka na co dzień, do pracy, na imprezę z przyjaciółmi, na rozmowę o pracę czy szkolenia. Ten model sukni doskonały do stylizacji na sportowo jak i wizytowo, zmiana dodatków na eleganckie, pozwolą wykorzystać kieckę na różne mniej oficjalne okazje. Sukienka tuszująca, jest swobodna i wygodna w noszeniu, zaprojektowana w naszej pracowni.
Klasyka się nie nudzi. Nasza sukienka Albina to połączenie prostego, ponadczasowego fasonu z modnymi detalami tworząc tym samym oryginalną suknię. Ołówkowy fason, zawężona ku dołowi pięknie podkreśli kobiece kształty. Modny, ciepły kolor karmelu i autorski nadruk to element wyróżniający. Sukienka z długim rękawem, za kolano, z kieszeniami na boku i okrągłym dekoltem wykończonym ozdobnym ściegiem z delikatnej złotej nitki. Sukienka bardzo wygodna, wykonana z doskonałej dzianiny od polskiego producenta i uszyta w naszej pracowni w Łodzi.
Sukienka zaprojektowana i uszyta w Łodzi
Tuszująca, luźna sukienka z rękawem i szeroką efektowną falbaną na dole. Sukienkę uszyliśmy z 3,5 mb tkaniny bawełnianej. Projekt to ukłon w stronę wygody, elegancji i nonszalancji. Doskonały fason i czarny kolor, sprawią, że wykorzystasz ją na wiele okazji, zarówno do pracy, na wakacje czy wesele. Sukienka koktajlowa do noszenia na luzie, z pazurem, ale przewiązana paskiem, podkreśli talię, dopełniając kobiecości. Sukienka z kołnierzem koszulowym, a dekolt w szpic pięknie wysmukla sylwetkę. Sukienka z asymetrycznym dołem, dłuższy tył optycznie wyciąga figurę. W szwach bocznych ukryto praktyczne kieszenie. Sukienka zamaszysta, swobodna a jednocześnie elegancka.
Sukienkę zaprojektowaliśmy i uszyliśmy w naszej pracowni w Łodzi.
Elegancka sukienka na przyjęcia rodzinne i spotkania towarzyskie latem. Minimalistyczna, prosta sukienka, dzięki temu niezwykle szykowna. Oryginalny dekolt, ładnie podkreśla linię szyi i ramion, nie odkrywając pach. Sukienkę uszyliśmy z delikatnego szyfonu, nie gniecie się, na podszewce z dzianiny wiskozowej. Sukienka koktajlowa, lekko taliowana, tuszuje małe brzuszki. Długości w kolano, optycznie wysmukla sylwetkę. Sukienka bardzo kobieca. Piękny kolor pastelowego różu, bardzo twarzowy, szczególnie do cery lekko muśniętej słońcem. rozświetla ją.
Doskonała sukienka na wesele latem, w plenerze czy ogrodzie, na komunię, rodzinne uroczystości, rocznice, jubileusze w letnie dni. To sukienka koktajlowa, na spotkania z przyjaciółmi, na wakacje, czy ploteczki.
Najniższa cena 30 dni
Prosta, minimalistyczna sukienka, kwintesencja sportowej elegancji. Granatowy kolor wpisuje się w trendy sezony. Duży kaptur i naszyte duże kieszenie, dodają nonszalancji. Sukienka z doskonałej dzianiny bawełnianej, z małym, opadającym rękawem i pęknięciem na boku, co ułatwia chodzenie. To połączenie codziennej wygody i szyku na mniej oficjalne przyjęcia. Świetna sukienka na co dzień, do pracy, na spotkani z przyjaciółmi czy wakacyjne wyjazdy. Sukienka maxi, za kolana, Założysz do niej szpilki i trampki, zawsze będziesz wyglądać szykownie, a zarazem będziesz czuła się komfortowo.
Sukienka zaprojektowana i uszyta w naszej własnej pracowni, zgodnie z tradycją polskiego rzemiosła, które kultywujemy od ponad 25 lat.
Kupując u nas wspierasz polskie rzemiosło.
Sukienka koszulowa w sportowym i eleganckim stylu. Sukienka o prostym fasonie, , za kolana, z rękawem, a doszyte dodatkowe paseczki, umożliwiają podwinięcie. Suknia aż z 4 kieszeniami, dwie na przodzie i dwie wszyte w szew boczny. Sukienka koszulowa, typ szmizjerki, doskonale wpisuje się w casualowy, wygodny trend z nuta elegancji. Sukienka wiskozowa, zapinana na delikatne złote napy springi, dzięki temu możesz rozpiąć przy dekolcie, lub od dołu, ukazując zalotnie nogi. Sukienka codzienna, na luzie, wygodna, ale przewiązana paskiem, podkreśla talię, Sukienka do pracy, na co dzień, ale ze szpilkami nałożysz ja na spotkania towarzyskie, biznesowe, na komunie czy zabierzesz na wakacje, będzie po rozpięciu doskonała narzutka na kostium kąpielowy, czy top.
Najniższa cena 30 dni.
Nietuzinkowa sukienka, która zachwyci fanki oryginalnych projektów. Sukienka wpisuje się w nurt fashion, elegancja z nutą awangardy. Piękny odcień niebieskiego, bo kobalt to kolor bardzo twarzowy, dla brunetek i blondynek. Sukienka o luźna, tuszująca, typ tuby, dla podkreślenia talii, pasek w tym samym kolorze. Delikatnie opadające ramiona, asymetryczne, zalotnie ukazują jedno ramię. Dekolt w delikatną łódkę, dół zaś niespotykany, fantazyjny, asymetryczny, z pęknięciem co frywolnie odsłania nogi. Sukienka doskonała na wesele dla druhny i gościa, na oficjalne spotkania biznesowe, popołudniowe rauty czy towarzyskie spotkania. Sukienka przyciąga spojrzenia, tworzy nietuzinkowy look.
Suknia zaprojektowana i uszyta w naszej pracowni, wpisuje się w tradycję polskiego rzemiosła i designu.
Muśnięte słońcem ciało i biała sukienka, to piękny duet na letnie dni, a jak dodasz do tego uśmiech, to poczujesz, że możesz wszystko. My dodamy, że sukienka niezwykle wygodna, bo uszyliśmy ją z dzianiny prążkowej. Mały rękawek i długość za kolana wpisuje się w dress code, Sukienka minimalistyczna, prosta, lekko taliowana. Okrągły dekolt, odstawiony od szyi i modne zapięcie polo, na złote delikatne springi. Sukienka świetna na ciepłe dni do pracy, na spotkania towarzyskie, ale spakowana do walizki będzie cieszyć w czasie urlopu, zarówno na plażę jak i deptak. Biała sukienka pozwoli na dodatki w każdym kolorze, a stylizacje z nią są łatwe, połączysz z tym co już masz w szafie.
Stylizacje wizytowe ze szpilkami, a na sportowo z trampkami.
Najniższa cena 30 dni
Sukienka w stylu safari w pięknym odcieniu śmietanowej bieli. Sukienka z rękawem, który dzięki dodatkowym paskom, możesz podkasać na długość jaką lubisz. Sukienka koszulowa, typ szmizjerki, rozpinanej na całej długości, z ukochanymi kieszeniami w szwach bocznych. Sukienkę uszyliśmy z doskonałej wiskozy, dzięki temu jest lekka i przewiewna. Luźniejsza góra i lekko trapezowy, szerszy dół, sprawia, że układa się doskonale i tuszuje. Do sukienki doszyty dodatkowy pasek z tej samej tkaniny, który podkreśla talię. Sukienka z kołnierzem koszulowym, możesz regulować dekolt, a pęknięcia po obu stronach, zalotnie ukazują nogi. Sukienka w stylu sportowej elegancji, doskonała na chrzciny, przyjęcia weselne w ogrodzie czy w stodole, na wakacje i na lato w mieście.
Sukienka uszyta w naszej pracowni.
Minimalistyczna, ale nie skromna, zachwyca swoją lekkością, wręcz płycie za sylwetką w trakcie poruszania. Sukienka uwodzi ukazując zalotnie nogę i piękną linię ramion. Uszyliśmy ją z tkaniny 100% wiskozy, co jest dodatkowym atutem, sprawdzi się podczas upalnych dni. Nietuzinkowy deseń sukienki, w żółte nieoczywiste prostokąty na czekoladowym tle, dla każdej karnacji. Długa, z gumką w pasie co pozwala dopasować się do talii. Dół, zamaszysty, kopertowo zakładany, góra z dekoltem hiszpańskim, możesz nosić na ramionach lub zalotnie opuścić. Sukienka wizytowa, doskonała na wesela, przyjęcia w ogrodzie, grilla, na lato w mieście czy wyjazdy wakacyjne, podczas spacerów po plaży czy deptaku.
Sukienkę zaprojektowaliśmy i uszyliśmy w naszej pracowni w Łodzi.
Minimalistyczna, prosta sukienka w kolorze ciemnej zieleni. Sukienka zawężona ku dołowi, lekko taliowana, za kolana, bardzo kobieca. Sukienka z reglanowym rękawem o długości 3/4. Sukienka zapinana pod szyją na ozdobny metalowy suwak, regulujesz dekolt jak lubisz. Kołnierz koszulowy, bardzo modny, dodaje sukience elegancji. Sukienka bardzo wygodna, uszyliśmy ją z dzianiny bawełnianej, z kieszeniami w szwach bocznych. Sukienka doskonała do pracy, na spotkania biznesowe, na szkolenia, zmiana dodatków pozwoli na wykorzystanie sukienki podczas wielu niespodziewanych sytuacji. Jeśli nie lubisz czerni, to ta sukienka w ciemnej zieleni, doskonale zastąpi czerń.
Sukienkę zaprojektowaliśmy i uszyliśmy w naszej pracowni w Łodzi, zgodnie z tradycją polskiego rzemiosła.