Prosta, klasyczna sukienka, ale nie nudna. Czerwona sukienka to kwintesencja kobiecości, to szyk i elegancja. Sukienka długa, do kostek, z zalotnym pęknięciem na nodze. Dekolt okrągły, szersze ramiączka ładnie zarysowują linię szyi i ramion. Czerwona sukienka lekko taliowana, uszyliśmy ja z mięsistej dzianiny wiskozowej z dodatkiem elastanu, stąd ładnie układa się na sylwetce. Z myślą o bardziej oficjalnych imprezach, zaprojektowaliśmy, mały, krótki żakiecik, dzięki temu masz przykryte ramiona, wpisujesz się w wizytowy dress code. Czerwona sukienka to doskonały wybór, na wesele, karnawał, na rodzinne spotkania, na studniówkę czy bal karnawałowy. Minimalistyczny fason i odważna czerwień, piękny duet dla nowoczesnej kobiety.
Sukienka zaprojektowana i uszyta w naszej pracowni w Łodzi
Najniższa cena ostatnich 30 dni.
Ta czerwona sukienka skradnie Twoje serce, a jeśli lubisz czerwień i jest Ci w niej do twarzy, to dodatkowy argument, aby sukienka wisiała w Twojej szafie. Sukienka niezwykle elegancka, poprzez swoją prostotę jest niezwykle szykowna. Sukienka na podszewce, z tyłu zapinana na kryty suwak. Okrągły dekolt, ramiączka szersze, ale tak ułożone, aby ładnie podkreślały linię ramion i szyi. Zalotne pęknięcie na lewej nodze.
Zwróć uwagę na mały żakiecik, jest lekki, delikatny, ma zakrywać ramiona. Jest to szczególnie ważne przy wejściu na imprezę, często wymaga tego wizytowa elegancja. Żakiecik tak zaprojektowaliśmy, aby nie miał kołnierza, co nie skraca szyi. Wzdłuż przodów, atłasowe wydłużone plisy, optycznie wysmuklają sylwetkę, jednocześnie nadają całej kreacji elegancji.
Do tak zmysłowej kreacji nie szalej z dodatkami, delikatne złote, kontrastowe czarne, pamiętaj też, że cieliste buty optycznie wydłużają nogi.
I najważniejsza nasza porada :) uśmiech i radość, bo ty jesteś piękna, a sukienka ma tylko to piękno wydobyć i podkreślić.
Projektujemy i szyjemy w naszej pracowni od ponad 25 lat. Nasze doświadczenie i pasja, wsłuchiwanie się w uwagi i potrzeby naszych przemiłych klientek, sprawiają, że wiele klientek do nas wraca.
SKŁAD
60% wiskoza 35% poliester 5% elastan
WYMIARY
rozmiar M
- obwód klatki piersiowej 92 cm do 94 cm
- obwód bioder 99 cm do 104 cm
- długość całkowita mierzona od środka ramienia, tu gdzie ramiączko od biustonosza, po plecach 142 cm
rozmiar L
- obwód klatki piersiowej 95 cm do 97 cm
- obwód bioder 103 cm do 106 cm
- długość całkowita mierzona od środka ramienia tu gdzie ramiączko od biustonosza, po plecach 142 cm
rozmiar XL
- obwód klatki piersiowej 99 cm do 102 cm
- obwód bioder 106 cm do 109 cm
- długość całkowita mierzona od środka ramienia, tu gdzie ramiączko od biustonosza, po plecach 142 cm
rozmiar XXL
- obwód klatki piersiowej 103 cm do 105 cm
- obwód bioder 110 cm do 114 cm
- długość całkowita, mierzona od środka ramienia tu gdzie ramiączko od biustonosza, po plecach 143 cm
UWAGI
- nie namaczaj, pierz z podobnymi kolorami, w małej ilości detergentów, co chroni środowisko
- jeśli pragniesz aby sukienka służyła kilka sezonów, zalecamy pranie ręczne lub w pralkach wybieraj program prania ręcznego lub delikatnego
- prasuj w niskiej temperaturze
W tej sukience zakochasz się od pierwszego nałożenia. Piękny odcień czerwieni, delikatna półmatowa satyna sprawiają, że sukienka jest szykowna, a sportowy koszulowy fason dodaje jej luzackiego charakteru. Sukienka z zależności od dodatków będzie miała charakter elegancki lub nonszalancki. Czerwona, trapezowa sukienka, o delikatnie dopasowanej górze i lekko rozszerzonym dole, co tuszuje biodra i uda. Sukienka rozpinana, z koszulowym kołnierzem i długim rękawem zakończonym mankietem. Sukienka za kolana, midi, pięknie układa się na sylwetce podczas poruszania. Doskonała suknia koktajlowa, na komunię, mniejsze przyjęcia rodzinne, na wesele, na spotkanie z przyjaciółmi czy na randkę, do szpilek i sportowego obuwia.
Sukienkę zaprojektowaliśmy i uszyliśmy w naszej pracowni w Łodzi.
Czarna, niezwykle elegancka sukienka, pomimo swojego prostego fasonu, to szyk i elegancja w jednym. Minimalistyczny fason, ale nie nudny, poprzez pięknie podkreślenie szyi i wycięcie ramion. Sukienkę uszyliśmy z miękkiej, ale mięsistej ciągliwej dzianiny, lekko dopasowana, co pięknie podkreśla talię. Sukienka długa, maxi do kostek z pęknięciem na lewej stronie, zalotnie ukazuje nogę. Sukienka czarna na studniówkę, karnawał, doskonała na wesele, ale też na bardziej oficjalne przyjęcia, na gale i bale. Długa czarna suknia optycznie wysmukla sylwetkę. Sukienka poprzez swoją prostotę jest bardzo elegancka, możesz przełamać ozdobną biżuterią, czy butami w kontrastowym kolorze.
Sukienka od polskiego producenta, tradycyjne polskie krawiectwo, kultywowane w naszej pracowni w Łodzi.
Nietuzinkowa, koszulowa sukienka w pięknym kolorze stonowanej fuksji. Sukienka w nurcie fashion, świetna do wizytowych jak i sportowych stylizacji. Sukienka oversizowa, luźna z szeroką falbana na dole i kołnierzem koszulowym na stójce. Sukienka z długim rękawem, dzięki paseczkom możesz podwinąć, tworząc sukienkę całoroczną. Sukienka z tkaniny bawełnianej, z kieszeniami w szwach bocznych. Sukienka koszulowa, tuszująca brzuszek, uda i biodra do stylizacji na luzie, ale związana paskiem w talii, podkreśli ją, tworząc bardzo kobiecą kreację. Sukienka świetna zarówno na wesele, komunię jak i do pracy na spotkania biznesowe czy wyjazdy wakacyjne. Sukienka w nurcie fashion.
Sukienkę zaprojektowaliśmy i uszyliśmy w naszej pracowni.
Najniższa cena 30 dni.
Sukienka o prostym fasonie, świetnie prezentuje się na sylwetce w modnym kolorze fuksja. Uszyliśmy ją z dzianiny bawełnianej z dodatkiem elastanu, dzięki temu nie krępuje ruchów i jest wygodna. Sukienka z funkcjonalnym reglanowo wszytym rękawem o długości 3/4 . Pod szyją czarny elegancki suwak, dzięki temu głębokość dekoltu regulujesz sama, w chłodne dni zapinasz wyżej, w cieplejsze odsłaniasz dekolt, co optycznie wydłuża sylwetkę. koszulowy kołnierz wpisuje się w najmodniejsze trendy. Długość sukienka za kolana, na bokach kieszenie. Wygodna sukienka, która doskonale sprawdzi się zarówno na co dzień, do pracy z trampkami, ale wizytowe dodatki sprawią, że sukienka zmienia charakter na wizytowy, na spotkania biznesowe, imprezy okolicznościowe.
Sukienka uszyta w naszej pracowni.
Klasyczny, prosty fason sukienki w połączeniu z kolorem śmietanowej bieli, tworzą model idealny na wiosenno letnie dni. Sukienka to ukłon w stronę sukienek koszulowych, z kołnierzem na stójce i długim rękawem, który możesz podwijać na ulubioną długość. Sukienka typ szmizjerki, z kieszeniami i pęknięciami na bokach. Sukienkę uszyliśmy z przewiewnej tkaniny wiskozy, doskonałej na upalne dni. Sukienka na przyjęcia weselne, na komunię, chrzciny dla matki chrzestnej, na imprezy w plenerze, ale też do pracy, na lato w mieście. Sukienka luźna, możesz nosić swobodnie, ale przewiązana paskiem, podkreśli talię. Sukienka w stylu safari , spakowana do walizki, będzie cieszyła na urlopie.
Sukienka zaprojektowana i uszyta w naszej pracowni w Łodzi, dobre polskie rzemiosło.
Modny kolor brązowy, odcień gorzkiej czekolady i nietuzinkowa forma sukienki sprawią, że lubisz ją nosić. Bardzo wygodna, w stylu niewymuszonej elegancji. Uszyliśmy ją z wygodnej dzianiny bawełnianej. Sukienka z okrągłym dekoltem, i dużymi naszywanymi kieszeniami. Długi rękaw z możliwością. podkasania. Nosisz z paskiem, podkreślisz talię lub bez Sukienka z trapezowym, szerokim, asymetrycznym dołem, tuszującym biodra, uda. Sukienka codzienna, do płaskich butów, trampek czy balerin, ale też świetna do szpilek, co tworzy z niej kreację koktajlową.
Sukienka do pracy, na szkolenia czy spotkanie z przyjaciółką, zabrana na urlop, będzie cieszyła komfortem noszenia. Tę sukienkę nałożysz na przyjęcia urodzinowe, babskie spotkanie, na mniej oficjalne imprezy.
Najniższa cena 30 dni.
Prosta, minimalistyczna sukienka, uszyliśmy ją z dzianiny bawełnianej. Sukienka szykowna, kobieca, a zarazem wygodna, wpisuje się w styl casual, lekko dopasowana, za kolana, z rękawem 3/4 to atuty tego modelu. Uwagę przyciąga ozdobny suwak przy dekolcie, możesz go rozpinać na ulubioną długość, a koszulowy mały kołnierzyk wpisuje się w najmodniejsze trendy. Rękaw wszyty reglanowo, a długość 3/4 pozwoli eksponować biżuterię. Długość za kolana, wygodne kieszenie w szwach bocznych. Sukienka doskonała na co dzień, na szkolenia, na urlop, do pracy, na spotkania z przyjaciółmi. Sukienka niezobowiązująca, na wiele okazji, do szpilek jak i sportowych butów.
Sukienka zaprojektowana i uszyta w naszej pracowni w Łodzi, zgodnie z tradycją polskiego rzemiosła.
Najniższa cena 30 dni
Propozycja sukienki na letnie, upalne dni, jeśli cenisz luz i wygodę. Piękny kolor fuksji, bardzo twarzowy. Sukienkę uszyliśmy z przewiewnej wiskozy, lekka tkanina doskonała na gorące lato. Sukienka z luźną górą, opadającymi rękawami, co nie krępuje ruchów i chroni przed słońcem. Większy dekolt w szpic, optycznie wydłuża sylwetkę i daje oddech w trakcie upałów. Dół sukienki prosty, z pęknięciem na nodze, długości midi, do połowy łydki. Pod biustem regulowane wiązanie. Tuszuje biust i brzuszek, biodra. Dla wygody, kieszenie wszyte w boki. Sukienka uniwersalna, codzienna, do pracy, na spacer, na mniej zobowiązujące spotkania, kolacja latem z przyjaciółmi, na wakacje. Sukienka dobrze wygląda wizytowo ze szpilkami i w stylu casual, z klapkami czy espadrylami.
Najniższa cena 30 dni
Luźna, wygodna sukienka w modnym kolorze karmelu. Uwagę przyciąga nietuzinkowym rękaw i autorski nadruk. Sukienkę uszyliśmy z bawełnianej dzianiny, jest bardzo wygodna, a zarazem poprzez nadruk i rękawy, wykorzystasz ją na mniej oficjalne wyjścia. Sukienka luźna, ale zawężeniu ku dołowi sprawia, że bardzo kobieca. Sukienka tuszuje biust i brzuszek, ukazuje ładnie nogi. Oryginalny rękaw reglanowy, 3/4 długości zakończony bufką, przez co wygodny i bardzo modny. Autorski nadruk, połączenie 2 technik nadruki, sprawia, że suknia jest nie nudna. Całość dopełnia asymetryczny dół. Sukienka wielozadaniowa, sportowa do trampek i wizytowa do szpilek.
sukienka od polskiego producenta, zaprojektowana i uszyta w naszej pracowni, zgodnie z tradycją polskiego rzemiosła.
Prosta sukienka, która dzięki swojej luźnej konstrukcji maskuje brzuszek i biust. Sukienka o swobodnej górze, z krótkim opadającym rękawkiem,. Dekolt z przodu w szpic, co optycznie wydłuża sylwetkę, z tyłu zaś większe wycięcie ze złotą ozdobą na paseczkach, tworzy delikatny element dekoracyjny. Sukienka elegancka, ale bez nadęcia, dzięki temu wykorzystasz ją na wiele okazji. Minimalistyczna, w nietuzinkowym kolorze dojrzałej limonki , odcień żółtego z kroplą zieleni. Sukienka na wesele, komunię, chrzciny, ale też do pracy, na szkolenia czy wakacje. Sukienka luźna, w szwach bocznych. ukryto funkcjonalne kieszenie. Sukienka dla figury typ jabłko, z większym brzuszkiem, który ukryjemy pod luźnym fasonem.
Sukienkę zaprojektowaliśmy i uszyliśmy w naszej pracowni
Elegancja w nowoczesnym wydaniu, sukienka wizytowa, na wesele, rodzinne przyjęcia czy imprezy biznesowe. Długa sukienka w pięknym kolorze zieleni, pasująca dla wielu typów urody. Suknia o modnym kroju, luźna, uszyliśmy ją z miękkiego szyfonu, który fantastycznie układa się na sylwetce, opływa ciało, jednocześnie tuszuje. Dół sukni szeroki, a pęknięcie ukazuje zalotnie nogi. Atutem tej sukienki koktajlowej, są rękawy 3/4, z gumką na dole do regulacji długości a gumka na górze, pozwala na zalotne opuszczenie i odsłonienie ramion, utworzenie dekoltu hiszpańskiego. Sukienka dla mamy na wesele, dla druhny, ale też na studniówkę czy urodziny. Sukienka długa do kostek, z gumką podkreślającą talię.
Sukienka zaprojektowana i uszyta w naszej pracowni w Łodzi, zgodnie z tradycją rzemiosła.
Komplet luźnych spodni i swobodnej tuniki plus biały kolor to kwintesencja mody tego sezonu. Całość uszyliśmy z lekkiej, przewiewnej tkaniny wiskozy, to propozycja letniego garnituru. Szerokie spodnie, opływające sylwetkę, z naszytymi kieszeniami i gumką w talii. Tunika koszulowa dłuższa, za biodra, z pęknięciami na bokach, długim rękawem, z możliwością podkasania i naszytymi kieszeniami. Zestaw spodni i tuniki, jak letni garnitur, tylko w wersji swobodniejszej casualowej z nutą elegancji. Doskonały komplet na komunię, chrzciny, na urodziny, na lato w mieście, do pracy, na wakacje. Świetny do płaskich butów, ale elegancko prezentuje się do szpilek. Luźny fason, wiskoza, kolor biały plus zapięcie na kontrastowe guziki nawiązują do stylu safari.
Uszyty w naszej szwalni.
Tuszująca, luźna sukienka z rękawem i szeroką efektowną falbaną na dole. Sukienkę uszyliśmy z 3,5 mb tkaniny bawełnianej. Projekt to ukłon w stronę wygody, elegancji i nonszalancji. Doskonały fason i czarny kolor, sprawią, że wykorzystasz ją na wiele okazji, zarówno do pracy, na wakacje czy wesele. Sukienka koktajlowa do noszenia na luzie, z pazurem, ale przewiązana paskiem, podkreśli talię, dopełniając kobiecości. Sukienka z kołnierzem koszulowym, a dekolt w szpic pięknie wysmukla sylwetkę. Sukienka z asymetrycznym dołem, dłuższy tył optycznie wyciąga figurę. W szwach bocznych ukryto praktyczne kieszenie. Sukienka zamaszysta, swobodna a jednocześnie elegancka.
Sukienkę zaprojektowaliśmy i uszyliśmy w naszej pracowni w Łodzi.
Sukienka pełna sprzeczności, ma szyk i pazur. To nie model dla grzecznej dziewczynki, bo sukienka dodaje pewności siebie. Postaw kołnierz, odepnij suwak od dołu -możesz ukazać więcej nogi- ręce w kieszeń, nonszalancko i na luzie. Sukienkę uszyliśmy z 3,5 mb doskonałej tkaniny, a dodatek elastanu sprawia, że jest bardzo wygodna. Sukienka w stylu militarnym, wysoki kołnierz, naszywane kieszenie, ponadczasowa czerń. Góra sukienki dopasowana, dół zaś zamaszysty. Sukienka doskonała na co dzień, do pracy, ale też na plotki z przyjaciółką, wystylizowana na sportowo, ale dodaj szpilki, zmień pasek i wyjście masz gotowe. Sukienka uniwersalna, a czarny pozwoli na dodatki w wielu kolorach. Sukienka tuszująca biodra, uda, nosisz z paskiem lub bez, nosisz jak lubisz.
Najniższa cena 30 dni
Piękny odcień zieleni i długość maxi to atuty tej sukienki koktajlowej. Sukienkę uszyliśmy z doskonałej jakości szyfonu, jest miękki, pięknie układa się na sylwetce. Sukienka długa, do kostek, wpisuje się w najnowsze trendy. Jej luźna, tuszująca forma, sprawi, że poczujesz się elegancko i kobieco, ale nie nobliwie. Zielona sukienka z rękawem 3/4 o regulowanej długości dzięki wiązanym troczkom, z tylu podobne wiązanie, które pozwala na odkrycie dekoltu i odsłonięcie ramion. Sukienka doskonała na wesele, przyjęcia rodzinne, komunię czy chrzciny, jest też świetną propozycją na wakacje, spacer po plaży czy deptaku przyciągnie wzrok.
Sukienka zaprojektowana i uszyta w naszej pracowni w Łodzi, staranne, wypracowane rzemiosło, to nasze atuty.
Długa sukienka typ rozpinanej szmizjerki, skradnie Twoje serce. Modny koszulowy fason, łączy wygodę i elegancję. Sukienkę uszyliśmy z lekkiej, przewiewnej wiskozy. Sukienka w stylu safari, w pięknym jasno beżowy kolorze. Zapinana na oryginalne guziki na całej długości, możesz odpiąć od dołu zalotnie ukazując nogi, a od góry regulujesz dekolt jak lubisz. Koszulowy kołnierz i długi rękaw do podkasania. Na przodzie dwie naszyte kieszenie, dodatkowe kieszenie na dole w szwach bocznych. Sukienka doskonała do pracy, na wakacje, na co dzień, jest elegancka, ale nie nobliwa, ma w sobie luz, ale odpowiednia stylizacja stworzy z niej wizytową kreację. Sukienka całoroczna, zimą narzucisz sweter, latem zakrywa ramiona do słońca.
Sukienka uszyta w naszej pracowni.
Swobodna, maskująca sukienka doskonała na co dzień, do pracy czy spotkania towarzyskie. Zwierzęcy deseń w panterę i szczypta koloru stworzyła oryginalny motyw. Sukienka z modnymi ściągaczami przy dekolcie, rękawach i na dole sukienki, nadały sportowego, niebanalnego charakteru. Sukienka całoroczna, w chłodne miesiące dodaj do niej grubsze czarne rajstopy i modne botki, a przy letnich doskonale współgra z opalonym ciałem i odkrytymi butami. Rękaw 3/4 zaprojektowaliśmy tak abyś mogła pokazać biżuterię i nie musiała za każdym razem ich podkasać. Sukienka nietuzinkowa, polecamy.
Sukienka zaprojektowana i uszyta w naszej pracowni, w Łodzi
Najniższa cena ostatnich 30 dni
Komfortowa sukienka letnia, którą uszyliśmy z miękkiej bawełnianej dzianiny. Bardzo wygodna w noszenie, a sportowego pazura dodają jej ściągacze, przy dekolcie, jak i poniżej talii oraz jako wykończenie kieszeni. Sukienka z bawełny melanżowej w ciepłym szaro kremowym kolorze, pasuje do każdego typu urody. Sukienka prosta, lekko taliowana, nieoczywiste cięcie poniżej linii talii, maskuje brzuszek, a dekolt w szpic optycznie wydłuża sylwetkę. Sukienka doskonała na weekendowy wyjazd za miasto, na wakacyjne, do pracy, na co dzień, na grilla, czy mniej oficjalne spotkania. Sukienka bardzo wygodna w stylu casual, ale też bardzo kobieca, z małym opadającym rękawkiem. Sukienka letnia to nasza propozycja na codzienną wygodę.
Sukienka zaprojektowana i uszyta w naszej pracowni w Łodzi.
Nietuzinkowa sukienka, która zachwyci fanki oryginalnych projektów. Sukienka wpisuje się w nurt fashion, elegancja z nutą awangardy. Piękny odcień niebieskiego, bo kobalt to kolor bardzo twarzowy, dla brunetek i blondynek. Sukienka o luźna, tuszująca, typ tuby, dla podkreślenia talii, pasek w tym samym kolorze. Delikatnie opadające ramiona, asymetryczne, zalotnie ukazują jedno ramię. Dekolt w delikatną łódkę, dół zaś niespotykany, fantazyjny, asymetryczny, z pęknięciem co frywolnie odsłania nogi. Sukienka doskonała na wesele dla druhny i gościa, na oficjalne spotkania biznesowe, popołudniowe rauty czy towarzyskie spotkania. Sukienka przyciąga spojrzenia, tworzy nietuzinkowy look.
Suknia zaprojektowana i uszyta w naszej pracowni, wpisuje się w tradycję polskiego rzemiosła i designu.
Sukienka, która skradnie Twoje serce. Sukienka jest nietuzinkowa, przez kontrastowe lamowania, nadają sukience wyrazistości. Jest bardzo wygodna, nakładasz na siebie i nie czujesz, że ją masz. Szerszy komfortowy rękaw 3/4 , pozwala na wyeksponowanie biżuterii. Prosta, lekko wybrana w talii, pozwala na tuszowanie brzuszka. Kolor ciepłej bieli, śmietanowa pasuje do wielu typów urody, szczególnie latem, kiedy Twoja sera jest lekko muśnięta słońcem. Do sukienki doszyliśmy paseczek ze złotym łańcuszkiem, delikatnie podkreślisz talię.
Doskonała sukienka na komunię, przyjęcia weselne, na rocznicę ślubu, na urodziny, na mniejsze i większe okazje. Biała sukienka pozwoli na zabawę kolorowymi dodatkami, kontrastowy pasek, duża kolorowa kokarda lub róża i wyjście gotowe.
Najniższa cena 30 dni
Prosta, klasyczna sukienka, ale nie nudna. Czerwona sukienka to kwintesencja kobiecości, to szyk i elegancja. Sukienka długa, do kostek, z zalotnym pęknięciem na nodze. Dekolt okrągły, szersze ramiączka ładnie zarysowują linię szyi i ramion. Czerwona sukienka lekko taliowana, uszyliśmy ja z mięsistej dzianiny wiskozowej z dodatkiem elastanu, stąd ładnie układa się na sylwetce. Z myślą o bardziej oficjalnych imprezach, zaprojektowaliśmy, mały, krótki żakiecik, dzięki temu masz przykryte ramiona, wpisujesz się w wizytowy dress code. Czerwona sukienka to doskonały wybór, na wesele, karnawał, na rodzinne spotkania, na studniówkę czy bal karnawałowy. Minimalistyczny fason i odważna czerwień, piękny duet dla nowoczesnej kobiety.
Sukienka zaprojektowana i uszyta w naszej pracowni w Łodzi