Sukienka zaskoczy Cię swoją elegancją i klasą. To prosty, nietuzinkowy fason, niezwykle szykowny. Sukienkę uszyliśmy z delikatnego szyfonu, w pięknym kolorze jasnego, ciepłego beżu. Sukienka wizytowa, z rękawem 3/4, długa do kostek. Zwróć uwagę na dekolt, możesz nosić go na dwa sposoby, dzięki gumeczkom, możesz opuścić je, odkrywając zalotnie ramiona, tworzy hiszpański dekolt. Sukienka na wesele, dla druhny, dla mamy lub dla gościa. Ale przy ślubie cywilnym, znakomita dla panny młodej. Sukienka wizytowa, na uroczystość rodzinne, rocznicę ślubu, na urodziny, randkę czy wakacje. Sukienka na podszewce, z gumką w talii, dzięki temu dopasowuje się do sylwetki. Zalotne pęknięcie na nodze. Polska sukienka weselna, pięknie układa się na sylwetce, niezwykle szykowna.
Najniższa cena 30 dni.
Prosta, ale pełna szyku i elegancji sukienka wizytowa, na wesele, przyjęcie ślubne, na bardziej oficjalne i mniej oficjalne spotkania. Sukienka o nietuzinkowym fasonie, jest prosta, ale bardzo szykowna, będziesz w niej wyglądać stylowo. Sukienkę uszyliśmy z delikatnego szyfony, który pięknie układa się podczas ruchu. Piękny kolor, jasny odcień beżu, będzie pasował do wielu kolorów w dodatkach. Sukienka na podszewce, długa, do kostek, z pęknięciem na lewej nodze. Nietuzinkowy dekolt. Gumki przy dekolcie, pozwalają na noszenie w klasyczny sposób, ale można gumki delikatnie zsunąć, tworząc hiszpański dekolt i zalotnie ukazując ramiona.
Sukienka pełna sprzeczności, jest zarówno elegancka jak i nonszalancka. Sukienka weselna, na przyjęcie w ogrodzie, wesele w plenerze, czy stodole, na randkę, czy romantyczny wieczór przy świecach. Sukienkę wykorzystasz na urlop, idąc na kolację, czy z fantazją wzdłuż morza na długi wieczorny spacer.
Sukienkę zaprojektowaliśmy i uszyliśmy w naszej własnej pracowni krawieckiej, którą prowadzimy od ponad 25 lat, kultywując tradycję polskiego rzemiosła.
Wybierając nasze sukienki, wspierasz nas, abyśmy mogli dalej tworzyć z pasą i sercem, dajesz nam pracę i możliwość płacenia podatków, za co dziękujemy.
SKŁAD
88% poliester 10% wiskoza 2% elastan
WYMIARY
Modelka na zdjęciu ma 175 cm wzrostu
rozmiar S/M
- obwód biustu 102 cm
- talia z gumką bez rozciągania 74 cm, rozciąga się do 90 cm
- długość całkowita mierzona od środka ramienia, po plecach 150 cm
rozmiar L/XL
- obwód biustu 108 cm
- talia z gumką bez rozciągania 80 cm, rozciąga się do 100 cm
- długość całkowita mierzona od środka ramienia, po plecach 150 cm
UWAGI
- nie namaczać, prać z podobnymi kolorami w małej ilości detergentów
- jeśli pragniesz aby sukienka służyła kilka sezonów, zalecamy ranie ręczne lub w pralkach wybieraj program prania ręcznego lub delikatnego
- prasować w niskiej temperaturze żelazka
Luźna, efektowna sukienka w pięknym kolorze czerwieni. Uszyliśmy ją z delikatnej szyfonowej tkaniny, która pięknie układa się na sylwetce, wręcz płynie podczas chodzenia. Sukienka tuszująca, ukryje drobne mankamenty figury. Sukienka maxi, długa do kostek, z rękawem do łokcia wiązanym na troczki, W pasie gumka, dla podkreślenia talii, dodatkowo pasek z tej samej tkaniny. Sukienka koktajlowa, doskonała na wesele, przyjęcia rodzinne, komunię, ale też doskonała na wyjazdy wakacyjne i romantyczne spacery na bosaka po piaszczystej plaży. Sukienka ma dodatkową podszewkę, nieprześwitującą, która może pełnić rolę oddzielnej sukieneczki na cienkie ramiączka. Elegancka sukienka, ale nie nobliwa, fajna do klapek jak i do szpilek.
Sukienkę zaprojektowaliśmy i uszyliśmy w naszej pracowni w Łodzi.
Elegancja w nowoczesnym wydaniu, sukienka wizytowa, na wesele, rodzinne przyjęcia czy imprezy biznesowe. Długa sukienka w pięknym kolorze zieleni, pasująca dla wielu typów urody. Suknia o modnym kroju, luźna, uszyliśmy ją z miękkiego szyfonu, który fantastycznie układa się na sylwetce, opływa ciało, jednocześnie tuszuje. Dół sukni szeroki, a pęknięcie ukazuje zalotnie nogi. Atutem tej sukienki koktajlowej, są rękawy 3/4, z gumką na dole do regulacji długości a gumka na górze, pozwala na zalotne opuszczenie i odsłonienie ramion, utworzenie dekoltu hiszpańskiego. Sukienka dla mamy na wesele, dla druhny, ale też na studniówkę czy urodziny. Sukienka długa do kostek, z gumką podkreślającą talię.
Sukienka zaprojektowana i uszyta w naszej pracowni w Łodzi, zgodnie z tradycją rzemiosła.
Sukienka pełna kontrastów, jest elegancka, założysz na wesele, komunię ze szpilkami, ale też do pracy, na szkolenia, czy lunch z przyjaciółką, świetnie pasuje do sportowego obuwia. Sukienkę uszyliśmy z doskonałej tkaniny tencel, to rodzaj bardzo szlachetnej wiskozy, ma właściwości oddychające, polecamy na upalne dni. Sukienka o nowoczesnej formie. Asymetryczny dekolt w łódkę z małym opadającym rękawkiem. Dół sukienki o nietuzinkowym kształcie, bo nieregularny kształt i wydłużone końcówki dołów, optycznie wysmuklają sylwetkę. Sukienka pięknie układa w trakcie chodzenia. Do sukni doszyliśmy oryginalny pasek, dla podkreślenia talii, ale zapewniam, że fajnie wygląda na luzie, bez paska. Nowoczesna, modna sukienka od polskiego producenta, szyjącego od 25 lat.
Najniższa cena ostatnich 30 dni
Niepowtarzalna sukienka wizytowa w modnym kolorze pudrowego różu. Sukienkę uszyliśmy z delikatnego szyfonu, pięknie układa się podczas poruszania. Oryginalny dekolt, który możesz regulować dzięki gumkom wszytym w główkę rękawa. Możesz opuścić rękaw, ukazując zalotnie ramię, utworzysz hiszpański dekolt. Elegancja, wygoda i luz to atuty sukni weselnej. Sukienka szeroka dołem, tuszująca, bo nie opina sylwetki, z pęknięciem na nodze. Gumka w pasie, dopasuje się do Twojej talii. Rękaw 3/4 zasłania pachy, a gumka na dole pozwala podkasać do ulubionej długości.
Sukienka elegancka, na wesele, przyjęcia w ogrodzie, ale wykorzystasz ją także na urlop, spacer po deptaku i kolację przy księżycu.
Zaprojektowana i uszyta w naszej własnej pracowni, którą prowadzimy od 25 lat.
Najniższa cena 30 dni.
Minimalistyczna, prosta sukienka z dzianiny bawełnianej w delikatny prążek. Ta sukienka to kwintesencja kobiecości w nowoczesnym wydaniu, komfort i elegancja. Klasyczny, ołówkowy fason i delikatny kolor stanową o klasie i dobrym smaku. Sukienka z małym, krótkim rękawkiem, dzięki temu zakrywa pachy i wpisuje się w biurowy dress code. Atutem i jednocześnie ozdobą jest rozpięcie na całej długości. Możesz odpiąć od góry lub od dołu, zalotnie ukazując nogi, a złote delikatne springi dodają szyku. Bawełniana sukienka w prążek jest uniwersalna, stworzysz z nią stylizacje na sportowo i wizytowo. Kolor sukni kawy latte, pasuje do wieli innych barw, stąd łatwość łączenia dodatków. Dekolt w szpic, optycznie wysmukla sylwetkę.
Suknia urlopowa, codzienna i na mniejsze przyjęcia
Najniższa cena 30 dni
Czarna, niezwykle elegancka sukienka, pomimo swojego prostego fasonu, to szyk i elegancja w jednym. Minimalistyczny fason, ale nie nudny, poprzez pięknie podkreślenie szyi i wycięcie ramion. Sukienkę uszyliśmy z miękkiej, ale mięsistej ciągliwej dzianiny, lekko dopasowana, co pięknie podkreśla talię. Sukienka długa, maxi do kostek z pęknięciem na lewej stronie, zalotnie ukazuje nogę. Sukienka czarna na studniówkę, karnawał, doskonała na wesele, ale też na bardziej oficjalne przyjęcia, na gale i bale. Długa czarna suknia optycznie wysmukla sylwetkę. Sukienka poprzez swoją prostotę jest bardzo elegancka, możesz przełamać ozdobną biżuterią, czy butami w kontrastowym kolorze.
Sukienka od polskiego producenta, tradycyjne polskie krawiectwo, kultywowane w naszej pracowni w Łodzi.
Tę sukienkę polubisz za ponadczasowy, prosty charakter. Minimalistyczna forma sukienki, jednocześnie luźna, tuszująca drobne mankamenty figury. Sukienka szmizjerka w formie koszulowej, stanowi nowoczesny wariant małej czarnej sukienki. Suknia z długim rękawem, do podkasania, na regulowane troki. Koktajlowego charakteru nadaje drobny element biżuteryjny na kieszeni i szczypta elegancji na kołnierzu. Szmizjerkę możesz nosić na luzie, ale my dodaliśmy czarny pasek z klamrą, którym podkreślisz talię. Ukochane kieszenie w szwach bocznych, dodają nonszalancji. Doskonały model prostej sukienki do pracy, na spotkania biznesowe czy towarzyskie. Sukienka do szpilek i do trampek, wykorzystasz przez cały rok, latem stanowi alternatywę dla lekkiego płaszcza.
Sukienka uszyta w naszej pracowni w Łodzi.
Romantyczna, zwiewna sukienka maxi a nowoczesny charakter, zachwyci fanki oryginalnych projektów. Bardzo modny fason i autorski druk w zwierzęcy motyw zapewni niepowtarzalność. Sukienka długa, z rękawem 3/4 lekko marszczona w pasie, co podkreśla talię, Doskonała sukienka na wesele, przyjęcia rodzinne, ale też na co dzień, do pracy, wyjazdy weekendowe i letnie romantyczne spacery, a sukienka na randkę będzie świetną propozycją.
Klasyka się nie nudzi. Nasza sukienka Albina to połączenie prostego, ponadczasowego fasonu z modnymi detalami tworząc tym samym oryginalną suknię. Ołówkowy fason, zawężona ku dołowi pięknie podkreśli kobiece kształty. Modny, ciepły kolor karmelu i autorski nadruk to element wyróżniający. Sukienka z długim rękawem, za kolano, z kieszeniami na boku i okrągłym dekoltem wykończonym ozdobnym ściegiem z delikatnej złotej nitki. Sukienka bardzo wygodna, wykonana z doskonałej dzianiny od polskiego producenta i uszyta w naszej pracowni w Łodzi.
Sukienka zaprojektowana i uszyta w Łodzi
Sukienka o prostym fasonie, świetnie prezentuje się na sylwetce w modnym kolorze fuksja. Uszyliśmy ją z dzianiny bawełnianej z dodatkiem elastanu, dzięki temu nie krępuje ruchów i jest wygodna. Sukienka z funkcjonalnym reglanowo wszytym rękawem o długości 3/4 . Pod szyją czarny elegancki suwak, dzięki temu głębokość dekoltu regulujesz sama, w chłodne dni zapinasz wyżej, w cieplejsze odsłaniasz dekolt, co optycznie wydłuża sylwetkę. koszulowy kołnierz wpisuje się w najmodniejsze trendy. Długość sukienka za kolana, na bokach kieszenie. Wygodna sukienka, która doskonale sprawdzi się zarówno na co dzień, do pracy z trampkami, ale wizytowe dodatki sprawią, że sukienka zmienia charakter na wizytowy, na spotkania biznesowe, imprezy okolicznościowe.
Sukienka uszyta w naszej pracowni.
Luźna, wygodna sukienka w pięknym kolorze niebieskiego kobaltu. Nietuzinkowa sukienka, która zadowoli niejedną fashionistkę. Sukienka pełna kontrastu, świetna do botków, tworzy zadziorną, buntowniczą stylizację, ale szpilki i przewiązanie w talii, nagle zamienia ją w romantyczna wersję. Sukienka oversize, którą uszyliśmy z 3,5 mb tkaniny bawełnianej. Dół sukienki zamaszysty z szeroką, asymetrycznie doszytą falbana, góra zaś z kołnierzem koszulowym na stójce. Suknia z kieszeniami w szwach bocznych, z długim rękawem, a doszyte paski pozwalają na podwiniecie i regulację do ulubionej dla Ciebie długości. Sukienkę wykorzystasz na wiele okazji, to model wielozadaniowy, urlop, do pracy, ale i na weselu będziesz królowała.
Sukienka uszyta w naszej pracowni,
Najniższa cena ostatnich 30 dni
Zakładasz tę sukienkę i nie czujesz jej na sobie. Luźna, tuszująca sukienka, z wygodny rękawem 3/4. Atutem jest brak cięcia w talii. Sukienka koktajlowa w pięknym kolorze cappuccino, pazura dodają lamowane szwy z tkaniny kontrastowej, w delikatny wzór. Sukienka elegancka, ale nie nobliwa. Nowoczesny fason sukienki, minimalistyczna prosta forma będzie cieszyła kilka sezonów. Sukienka na komunię, przyjęcie weselne czy urodzinowe. Założysz ją do pracy, na spotkania biznesowe, do szpilek, ale do trampek będziesz w stylu paryskiej ulicy, wygodnie i szykownie. Do sukienki dodaliśmy wąski paseczek z małym łańcuszkiem, ale sukienka dobrze wygląda bez paska na luzie. Sukienka wizytowa, długość za kolana.
Sukienka od polskiego producenta, uszyliśmy ją w naszej szwalni
Najniższa cena 30 dni
Nietuzinkowa, koszulowa sukienka w pięknym kolorze stonowanej fuksji. Sukienka w nurcie fashion, świetna do wizytowych jak i sportowych stylizacji. Sukienka oversizowa, luźna z szeroką falbana na dole i kołnierzem koszulowym na stójce. Sukienka z długim rękawem, dzięki paseczkom możesz podwinąć, tworząc sukienkę całoroczną. Sukienka z tkaniny bawełnianej, z kieszeniami w szwach bocznych. Sukienka koszulowa, tuszująca brzuszek, uda i biodra do stylizacji na luzie, ale związana paskiem w talii, podkreśli ją, tworząc bardzo kobiecą kreację. Sukienka świetna zarówno na wesele, komunię jak i do pracy na spotkania biznesowe czy wyjazdy wakacyjne. Sukienka w nurcie fashion.
Sukienkę zaprojektowaliśmy i uszyliśmy w naszej pracowni.
Najniższa cena 30 dni.
Luźna, niekrępująca sukienka w stylu safari, w pięknym kolorze jasnego beżu. Wygodna, tuszująca sukienka, kamufluje drobne niedoskonałości figury. Sukienkę uszyliśmy z doskonałej tkaniny wiskozy, jest lekka i przewiewna, idealna na ciepłe miesiące. Sukienka koszulowa typ szmizjerki, zapinana na całej długości na kontrastowe oryginalne guziki. Naszywane kieszenie, plus dodatkowe kieszenie w szwach bocznych dodają nonszalancji. Długi rękaw z możliwością podwijania i zapięcia na guzik. Sukienka długości do pół łydki, na bokach pęknięcia, zalotnie ukazują nogi. Sukienka poprzez swoją luźną formę i delikatny kolor sprawi, że wykorzystasz na wiele okazji. sukienka zarówno na wesele w plenerze, czy w stodole, na komunię, chrzciny czy urodziny, świetna na wakacje.
Uszyta w naszej szwalni.
Luźna, nowoczesna sukienka z bawełnianej popeliny. Sukienka trapezowa, kształt litery A, to fason tuszujący brzuszek, biodra, uda. Możesz nosić swobodnie, ale dla fanek kobiecych kształtów, dodaliśmy pasek, dla podkreślenia talii. Sukienka zamaszysta, z kieszeniami, uszycie jej to 3,5 mb tkaniny. Modny kołnierz na stójce, dekolt w kształcie litery V, co optycznie wysmukla sylwetkę. Rękawy z mankietem, lekko opadające, dają wygodę i komfort noszenia. Sukienka modna, z szeroką asymetryczną falbaną. Sukienka uniwersalna, wielozadaniowa. Stylizujesz na sportowo z płaskimi butami, trampkami, botkami, na wizytowo, do szpilek. Piękny kolor brązu, gorzkiej czekolady, wpisuje się w najnowsze trendy. Sukienka kobieca, ale z pazurem, na co dzień, do pracy, na różne okazje.
Najniższa cena 30 dni.
Wygodna, bawełniana sukienka na lato. Sukienka codzienna, weekendowa, doskonała na letnie wakacje dni. Świetna gatunkowo dzianina bawełniana, zamówiona od polskiego producenta, to gwarancja jakości i komfort noszenia. Prosty fason, ale niebanalny, sportowego charakteru i pazura dodają ściągacze. Ładny kształt dekoltu, do wyeksponowania szyi. Sukienka długości przed kolano, ukazuje muśnięte słońcem nogi. Zwróć uwagę na cięcie poniżej linii brzuszka, ukrywa je, a kieszenie w bocznych częściach, to wygoda. Sukienka na upalne dni, świetna do codziennego chodzenia, kiedy rano zaśpisz, zakładasz ją, do tego trampki lub klapeczki i już jesteś gotowa. Założysz ją na popołudniowe spotkanie z przyjaciółmi czy weekendowego grilla.
Najniższa cena 30 dni
Uniwersalna, prosta sukienka z przewiewnej tkaniny wiskozy, doskonała na letnie dni. Sukienka tuszująca, dzięki swobodnemu fasonowi doskonała na co dzień, na wakacje, czy mniej oficjalne przyjęcia. Sukienka łączy w sobie luz i elegancje w nowoczesnym wydaniu. Sukienka w ciepłym kolorze żółtym, odcień miodowy, doskonale podkreśla letnia opaleniznę, wpisuje się w trendy sezonu. Uwagę skupia oryginalny dekolt, ręcznie wykonane oczka z tasiemką optycznie wysmuklają sylwetkę. Naszyte duże kieszenie, a dodatkowe dwie dla wygody wszyliśmy w szwy boczne. Sukienka na luzie, ale dla fanek podkreślonej talii, dodaliśmy wąski paseczek. Sukienka za kolana, z rękawem, z możliwością podkasania.
Sukienka od polskiego producenta z 25 letnią tradycją polskiego rzemiosła.
Efektowna, elegancka sukienka, dziewczęca, skromna a zarazem nowoczesna i kobieca. Sukienka uszyta z delikatnej tkaniny lekko satynowanej, co wpisuje się w trendy sezonu. Suknia wizytowa o oryginalnej górze, na stójce, z pęknięciem, zapinana na kilka delikatnych małych guziczków. Trapezowy, długi maxi dół sukienki, optycznie wydłuża sylwetkę i tuszuje biodra i uda. Całość dopełnia nietuzinkowy deseń, na kobaltowym tle, nowoczesne kwiaty. Sukienka koktajlowa, doskonała na wesele, przyjęcia ogrodowe, biznesowe spotkania, ale też na co dzień i do pracy. Szyk i elegancja.
Luźna, niekrępująca sukienka to propozycja w casualowym stylu i zarazem szykowna w nowoczesnym podaniu. Prosty fason, sprawdzi się przy wielu okazjach, a modny kolor zieleni, sprawi, że klasyka nie musi być nudna. Sukienka koszulowa, typ szmizjerki rozpinanej na całej długości. Sukienkę uszyliśmy z przewiewnej, lekkiej wiskozy. Sukienka wygodna i stylowa, tuszuje drobne niedoskonałości figury, możesz nosić na luzie, ale przewiązana paskiem, podkreśli talię. Długi rękaw do podwinięcia, kołnierz koszulowy na stójce i naszywane kieszenie na klatce piersiowej. Dla wygody dodaliśmy kieszenie w szwach bocznych. Doskonała sukienka codzienna, do pracy, na szkolenia, na komunię i chrzciny i mniej zobowiązujące spotkania.
Sukienka uszyta w naszej własnej pracowni krawieckiej.
Zakochasz się w tej sukience od pierwszego założenia. Bardzo wygodna, ma w sobie luz i elegancję, a jak dodam, że uszyliśmy ją z miękkiej dzianiny wiskozowej, to sukienka musi być Twoja. Sukienka trapezowa, dzięki temu świetnie tuszuje brzuszki, biodra i uda. Dekolt w szpic, z małą fałdą, kieszenie w szwach bocznych i długi rękaw z możliwością podkasania, dzięki doszytym paskom. Sukienkę wykorzystasz w stylizacjach na sportowo i wizytowo, a poprzez dobór dodatków, ma wiele możliwości zastosowania. Sukienka codzienna, na szkolenia, do pracy, na wakacje, na uczelnie, spotkania towarzyskie, ale też na przyjęcia urodzinowe czy weselne.
sukienka zaprojektowana i uszyta w naszej pracowni, zgodnie z tradycją polskiego rzemiosła.
Najniższa cena 30 dni.
Sukienka zaskoczy Cię swoją elegancją i klasą. To prosty, nietuzinkowy fason, niezwykle szykowny. Sukienkę uszyliśmy z delikatnego szyfonu, w pięknym kolorze jasnego, ciepłego beżu. Sukienka wizytowa, z rękawem 3/4, długa do kostek. Zwróć uwagę na dekolt, możesz nosić go na dwa sposoby, dzięki gumeczkom, możesz opuścić je, odkrywając zalotnie ramiona, tworzy hiszpański dekolt. Sukienka na wesele, dla druhny, dla mamy lub dla gościa. Ale przy ślubie cywilnym, znakomita dla panny młodej. Sukienka wizytowa, na uroczystość rodzinne, rocznicę ślubu, na urodziny, randkę czy wakacje. Sukienka na podszewce, z gumką w talii, dzięki temu dopasowuje się do sylwetki. Zalotne pęknięcie na nodze. Polska sukienka weselna, pięknie układa się na sylwetce, niezwykle szykowna.
Najniższa cena 30 dni.