





Modna czarna sukienka z efektem wody przy dekolcie. Sukienkę uszyliśmy z dzianiny wiskozowej, jest miękka i układa się ładnie na sylwetce. Długie pęknięcie na lewej nodze, uwodzi, tworząc sukienkę pełną kobiecości. Na szczególną uwagę zasługują odkryte plecy z fikuśnie przełożonymi ramiączkami, oraz woda zwana falą przy dekolcie. Dekolt dzięki wodzie możesz dowolnie układać, możesz z niego ułożyć delikatny szpic lub pozostawić swobodny. Sukienka doskonała na studniówkę, wesela, przyjęcia rodzinne, ale jak zabierzesz ją na wakacje, będzie świetnym uzupełnieniem urlopowej walizki. Czarny kolor, lekko dopasowana talia i ramiączka, które możesz regulować, to atuty sukienki. Sukienka doskonała do wysokich obcasów, jak i płaskiego sportowego obuwia.
Sukienka uszyta w naszej pracowni.
Długa sukienka maxi, którą uszyliśmy z miękkiej dzianiny z wiskozy, delikatnie wybrana w talii. Na przodzie zaprojektowaliśmy dekolt typu woda, plecy zaś odkryte, z cienkimi ramiączkami, które naprzemiennie splecione na plecach. Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji każdego ramiączka, dzięki temu dopasowujesz je pod swoje potrzeby. Sukienka na lewej stronie ma długie pęknięcie, które delikatnie odsłania nogę. Sukienka jest bardzo kobieca, fason zaś doskonale sprawdzi się zarówno podczas ważnych uroczystości, typu wesele ale także świetna na wakacje czy na co dzień w letnie dni.
SKŁAD
92% wiskoza 8% elastan
WYMIARY
UWAGI
- nie namaczaj, pierz w delikatnych środkach piorących, co chroni środowisko, pierz z podobnymi kolorami.
- jeśli pragniesz aby sukienka służyła kilka sezonów, my zalecamy pranie ręczne lub w pralkach wybierz program prania ręcznego lub delikatnego
- prasuj w niskiej temperaturze
Czarna, prosta sukienka, gdzie komfort noszenia i styl spotykają się ze sobą, tworząc nietuzinkowy model. Sukienka typu "mała czarna", to klasyczny, ołówkowy model w maxi wydaniu. Minimalistyczna, ale pełna sprzeczności, jest buntownicza z traperami i czapką bejsbolówką, jak i romantyczna, kiedy odkryjesz zalotnie ramię i dodasz buty szpileczki. Uwagę skupia delikatny kolorowy lampas na całej długości, który wraz z długością sukienki maxi, optycznie wysmukla sylwetkę. Czarna wygodna sukienka, uszyliśmy ją z dzianiny bawełnianej, jest lekko dopasowana, z małym krótkim rękawkiem. Doskonała czarna sukienka całoroczna, sprawdzi się do pracy, na wyjazdy szkoleniowe, podczas pracy zdalnej i nie zapomnij zabrać jej na wakacje.
Sukienkę uszyliśmy w naszej pracowni w Łodzi.
Luźna, niekrępująca sukienka w casualowym stylu. która zmieni charakter po zastosowaniu wizytowych dodatków. Sukienka w czarnym kolorze, o dopasowanej górze i zamaszystym, szerokim dole. Sukienka o nietuzinkowej formie, dół asymetryczny z fantazyjnie naszytymi dużymi kieszeniami, tuszuje biodra i uda, a lekko dopasowana talia nadaje kobiecości. Sukienka nonszalancka i zarazem elegancka, wykorzystasz ją na mniej oficjalne spotkania, świetna do pracy, na szkolenia czy wakacje. Uszyliśmy ją z doskonałej dzianiny bawełnianej, jest wygodna, a okrągły dekolt, podkreśla linię szyi. Długi rękaw do podkasania, co sprawi, że sukienka będzie noszona przez cały rok.
Sukienka zaprojektowana i uszyta w naszej pracowni w Łodzi.
Najniższa cena ostatnich 30 dni.
Czarna, niezwykle elegancka sukienka, pomimo swojego prostego fasonu, to szyk i elegancja w jednym. Minimalistyczny fason, ale nie nudny, poprzez pięknie podkreślenie szyi i wycięcie ramion. Sukienkę uszyliśmy z miękkiej, ale mięsistej ciągliwej dzianiny, lekko dopasowana, co pięknie podkreśla talię. Sukienka długa, maxi do kostek z pęknięciem na lewej stronie, zalotnie ukazuje nogę. Sukienka czarna na studniówkę, karnawał, doskonała na wesele, ale też na bardziej oficjalne przyjęcia, na gale i bale. Długa czarna suknia optycznie wysmukla sylwetkę. Sukienka poprzez swoją prostotę jest bardzo elegancka, możesz przełamać ozdobną biżuterią, czy butami w kontrastowym kolorze.
Sukienka od polskiego producenta, tradycyjne polskie krawiectwo, kultywowane w naszej pracowni w Łodzi.
Granatowa, wygodna sukienka, koktajlowa, o kopertowej, zakładanej górze i lekkim trapezowym dole. Sukienkę uszyliśmy z miękkiej dzianiny wiskozowej, która doskonale układa się na sylwetce. Piękny granatowy kolor, świetnie zastąpi czerń, a zakładany dekolt w szpic wydłuży optycznie sylwetkę. Sukienka o lekko podwyższonej talii z wszytą gumką, dzięki temu dopasowuje się do figury. Sukienka tuszuje brzuszek, biodra i uda z długością do połowy łydki. Sukienka wielozadaniowa, doskonała zarówno na co dzień, do pracy, świetna na szkolenia, wakacje, spotkania biznesowe, na wesele, przyjęcia rodzinne, komunię, wszystko zależy od Twojego nastroju i dodatków. Prosty, minimalistyczny fason.
Sukienka powstała w naszej pracowni w Łodzi.
Czarna sukienka z dzianiny bawełnianej, łączy w sobie styl casual z niewymuszoną elegancją. Góra sukienki z koszulowym kołnierzem na stójce, rozpinana do pasa, dół zaś jest szeroki, rozkloszowany, tuszujący biodra i uda. Sukienka bawełniana z długim rękawem, a doszyte paseczki pozwolą na jej podwinięcie. Sukienka w ponadczasowej czerni, to doskonały model do wykorzystania podczas wielu sytuacji, do pracy czy na co dzień, do trampek czy szpilek. Sukienka długa, prawie do kostek, a kieszenie w szwach bocznych dodają nonszalancji. Z przodu zapięcie na delikatne napy, dzięki temu możesz regulować długość dekoltu, a dodatkowy pasek podkreśli talię.
Sukienkę zaprojektowaliśmy i uszyliśmy w naszej pracowni w Łodzi.
Sukienka koszulowa w sportowym i eleganckim stylu. Sukienka o prostym fasonie, , za kolana, z rękawem, a doszyte dodatkowe paseczki, umożliwiają podwinięcie. Suknia aż z 4 kieszeniami, dwie na przodzie i dwie wszyte w szew boczny. Sukienka koszulowa, typ szmizjerki, doskonale wpisuje się w casualowy, wygodny trend z nuta elegancji. Sukienka wiskozowa, zapinana na delikatne złote napy springi, dzięki temu możesz rozpiąć przy dekolcie, lub od dołu, ukazując zalotnie nogi. Sukienka codzienna, na luzie, wygodna, ale przewiązana paskiem, podkreśla talię, Sukienka do pracy, na co dzień, ale ze szpilkami nałożysz ja na spotkania towarzyskie, biznesowe, na komunie czy zabierzesz na wakacje, będzie po rozpięciu doskonała narzutka na kostium kąpielowy, czy top.
Najniższa cena 30 dni.
Nietuzinkowa, zamaszysta sukienka z przewiewnej wiskozy. Sukienka doskonała na letnie uroczystości, wesele, urodziny, rocznica ślubu, komunia, grille, na co dzień, do pracy, zabierz ją też na wakacje. Sukienka szeroka, tuszuje brzuszek, biodra i uda. Dół sukni asymetryczny, a doszyta szeroka falbana świetnie zachowuje proporcje sylwetki. Sukienka z małym opadającym rękawkiem i dekoltem w szpic, co optycznie wydłuża sylwetkę. Sukienka szeroka, uszyliśmy ją prawie z 2,80 mb tkanin. Sukienkę nosisz luźno, ale dla miłośniczek podkreślenia talii, dodaliśmy wąski paseczek. Sukienka w pięknym kolorze delikatnej zieleni turkusowej z kobaltowym nadrukiem. Bardzo twarzowa, Sukienka uniwersalna, do trampek i szpilek, w styli smary casual, codziennej elegancji,
Najniższa cena 30 dni.
Modna, zwiewna sukienka wizytowa z delikatnego szyfonu, Sukienka koktajlowa, a luźny fason i autorski nadruk tworzy model do wykorzystania na wiele okazji. Sukienka z rękawem reglanowym, delikatna gumka w pasie podkreśla talię, a długi zwiewny dół, nadaje sylwetce lekkości. Nadruk na sukience to nasz autorski projekt, a zwierzęcy motyw i ciepłe barwy nadają sukience indywidualny charakter. Sukienka na podszewce, dodanej jako oddzielna sukieneczka z wiskozy na ramiączka makaroniki. Sukienka maxi doskonała na wesele, przyjęcia ślubne zarówno w stodole czy w ogrodzie. To model, który wykorzystasz na wyjazdy wakacyjne spacerując po plaży czy deptaku, na spotkania z przyjaciółmi czy na romantyczną randkę, gdzie pazura doda zwierzęcy motyw.
Sukienkę uszyliśmy w naszej pracowni w Łodzi.
Prosta koktajlowa sukienka, która w towarzystwie oryginalnego nadruku zmienia się w niebanalną kobiecą kreację. Nadruk autorski. Sukienka o skromnym kroju, zawężona ku dołowi, ale cieniowanie w ciepłych barwach, od ciemnego beżu, poprzez modny kolor brzoskwiniowy do jasnego ecru, tworzy kreację efektowną. Sukienka z tyłu wycięta, z ozdobnym kółkiem. Sukienka z małym opadającym rękawkiem, kieszenie w szwach bocznych, dodają nonszalancji. Sukienka koktajlowa, sprawdzi się jako kreacja na wiele różnych okazji, na wesele, komunie, chrzciny, na przyjęcia urodzinowe, czy firmowe, ale też na co dzień do pracy. Sukienka przed kolana, midi.
Sukienka oraz nadruk zaprojektowany w naszej pracowni w Łodzi, szyjemy od ponad 25 lat, we własnej szwalni, zgodnie z tradycją polskiego rzemiosła.
Romantyczna, zwiewna sukienka maxi a nowoczesny charakter, zachwyci fanki oryginalnych projektów. Bardzo modny fason i autorski druk w zwierzęcy motyw zapewni niepowtarzalność. Sukienka długa, z rękawem 3/4 lekko marszczona w pasie, co podkreśla talię, Doskonała sukienka na wesele, przyjęcia rodzinne, ale też na co dzień, do pracy, wyjazdy weekendowe i letnie romantyczne spacery, a sukienka na randkę będzie świetną propozycją.
Bardzo kobieca, elegancka modna sukienka wizytowa. Rozkloszowany bardzo szeroki dół, tuszujący biodra i uda oraz dopasowana góra podkreślająca walory sylwetki. Dodatkowym atutem jest małe bolerko, zakrywające ręce i ramiona, tak pomocne podczas chłodniejszych dni. Sukienka, gdzie gorsetowa góra w pięknym odcieniu granatu, eksponująca ramiona, doskonale współgra z bardzo szerokim rozkloszowanym dołem w granatowe koła, grochy. Doskonała propozycja na wesele, studniówkę i inne imprezy rodzinne. Sukienka odcinana w pasie, a dodatkowy szeroki pasek pozwoli podkreślić talię i uwiązać z tyłu dużą kokardę. Sukienka bardzo nowoczesna a zarazem elegancka, dziewczęca.
Casualowa, sportowa sukienka z dzianiny w najmodniejszym kolorze karmelowym. Sukienka wygodna, asymetryczna, a jedno ramię zalotnie odkryte. Sukienka gdzie rękaw 3/4 będzie doskonałym fasonem do wykorzystania przez cały rok. Prosty, ołówkowy fason sukienki wzbogaciliśmy o oryginalny złoty nadruk. Wzrok przyciąga też delikatne złote szerokie ramiączko. Sukienka codzienna, do biura, do pracy, ale też na rodzinne spotkania czy komunię.
Wizytowa nowoczesna sukienka maxi z odkrytymi ramionami. Całość dopełnia modny, wyrazisty kolor kobaltu, doskonały dla wielu typów urody. Sukienka elegancka, ołówkowa, zawężona ku dołowi, z pęknięciem na przodzie co umożliwia ekspozycję nogi i swobodne poruszanie. Niezwykle dostojna, z klasą, oryginalny dekolt, pięknie podkreśla linię ramion. Sukienka na wesele, przyjęcia rodzinne, rauty, czy wieczorne gale biznesowe.
Elegancja w nowoczesnym wydaniu, sukienka wizytowa, na wesele, rodzinne przyjęcia czy imprezy biznesowe. Długa sukienka w pięknym kolorze zieleni, pasująca dla wielu typów urody. Suknia o modnym kroju, luźna, uszyliśmy ją z miękkiego szyfonu, który fantastycznie układa się na sylwetce, opływa ciało, jednocześnie tuszuje. Dół sukni szeroki, a pęknięcie ukazuje zalotnie nogi. Atutem tej sukienki koktajlowej, są rękawy 3/4, z gumką na dole do regulacji długości a gumka na górze, pozwala na zalotne opuszczenie i odsłonienie ramion, utworzenie dekoltu hiszpańskiego. Sukienka dla mamy na wesele, dla druhny, ale też na studniówkę czy urodziny. Sukienka długa do kostek, z gumką podkreślającą talię.
Sukienka zaprojektowana i uszyta w naszej pracowni w Łodzi, zgodnie z tradycją rzemiosła.
Bardzo kobieca sukienka, którą uszyliśmy z wysokogatunkowej dzianiny bawełnianej. Prosty ołówkowy fason i głęboki kolor czerwieni tworzą wyjątkową całość, obok której nie sposób przejść obojętnie. Sukienka z krótkim rękawem, dzięki temu do wykorzystania przez cały rok. Odważny dekolt w kształcie litery V wyszczupli sylwetkę. Sukienka zapinana na całej długości na złote delikatne springi, dzięki temu możesz zalotnie dodatkowo odpiąć dekolt lub od dołu odsłonić nogi. Czerwona sukienka to doskonała propozycja na randkę, spotkanie z przyjaciółmi czy przyjęcie weselne czy urodzinowe, będzie taż świetnym uzupełnieniem w Twojej szafie jako alternatywa dla małej czarnej.
Sukienka od polskiego producenta, została zaprojektowana i uszyta w naszej pracowni w Łodzi.
Pokochasz tę sukienkę od pierwszego założenia. Jest wygodna, bo uszyliśmy ja z doskonałej dzianiny bawełnianej, a szeroki lekko asymetryczny dół sukienki pięknie układa się podczas poruszania. To sukienka wielozadaniowa, na mniej oficjalne przyjęcia, do pracy, po domu lub do pracy zdalnej, będziesz się w niej czuła komfortowo, ale zarazem stylowo. Sukienka koszulowa, typ szmizjerki, rozpinana do dołu z długim rękawem, z możliwością podkasania. Szmizjerka potrafi uwodzić, rozpinasz od góry ukazujesz dekolt co optycznie wysmukla, rozpinasz od dołu i zalotnie ukazujesz nogi. Szmizjerka doskonała do stylizacji na sportowo i wizytowo. Dodaliśmy ukochane kieszenie. Sukienka nie ma cięcia w pasie, do noszenia z paskiem lub bez.
Sukienkę uszyliśmy w naszej pracowni w Łodzi
Krótsza sukienka lub dłuższa bluza typu kangurka, możesz nosić jak lubisz, bo świetnie sprawdza się w obu rolach. Modny karmelowy kolor, duży kaptur, naszywana kieszeń i pęknięcia na bokach pozwolą na wykorzystanie podczas wielu okazji. Świetnie sprawdzi się do noszenia solo, ale do getrów czy jeansów, z trampkami lub balerinami stworzysz oryginalne stylizacje. Bluzę uszyliśmy z doskonałej bawełny organicznej i już po pierwszym nałożeniu wiesz , że ja pokochasz. Bluza ponadczasowa, do wykorzystania przez cały rok, świetna zarówno do stylizacji sportowych, na wyjścia z przyjaciółmi, do pracy lub podczas pracy zdalnej, ze względu na swoją wygodę.
Sukienkę, bluzę zaprojektowaliśmy i uszyliśmy w naszej pracowni w Łodzi
Prosta, klasyczna szmizjerka w luźnej formie koszulowej. Projektując ten model połączyliśmy styl sportowy z niewyszukaną elegancją. Piękny odcień śmietanowej bieli, wykorzystasz do wielu stylizacji, bo sukienkę może nosić z paskiem lub bez, ale też zastąpi lekką narzutkę na t-shirt czy letnią sukienkę. Sukienka z wiskozy, z koszulowym kołnierzem, zapinana na srebrne springi - napy, długi rękaw z możliwością podkasania. Sukienka na przodzie ma dwie naszyte kieszenie z drobnym elementem ozdobnym, to dodaje jej wizytowego charakteru. Sukienka do pracy, na spotkania towarzyskie, na randkę - rozpięcie od góry i od dołu ukazuje zalotnie ciało. Świetny model na spotkania rodzinne, komunię, czy przyjęcia weselne.
Sukienka zaprojektowana i uszyta w naszej pracowni w Łodzi.
Nietuzinkowa forma sukienki i ponadczasowy kolor czarny, tworzą ciekawą, niebanalną kompozycję. Sukienka dla fanek nieoczywistych, oryginalnych projektów. My mówimy, że to projekt dynamiczny, zmienia się w zależności jak go nosisz i z jakimi dodatkami. Sukienka tuszująca, możesz nosić bez paska, na luzie, ale dla fanek podkreślenia talii doszyliśmy pasek. Czarna koktajlowa sukienka w stylu niezobowiązującej elegancji. Dekolt łódka asymetryczna, możesz zalotnie odsłonić jedno ramię, dół sukni też nieregularny, oryginalny. Rękawek mały, opadający. Czarna sukienka wizytowa, doskonała na wesele, komunie, chrzciny, karnawał, kreacja na święta i wigilię, na urodzinowe przyjęcie czy wyjście do teatru. Efektowna sukienka to idealny pomysł na wiele okazji.
Sukienka, która skradnie Twoje serce. Sukienka jest nietuzinkowa, przez kontrastowe lamowania, nadają sukience wyrazistości. Jest bardzo wygodna, nakładasz na siebie i nie czujesz, że ją masz. Szerszy komfortowy rękaw 3/4 , pozwala na wyeksponowanie biżuterii. Prosta, lekko wybrana w talii, pozwala na tuszowanie brzuszka. Kolor ciepłej bieli, śmietanowa pasuje do wielu typów urody, szczególnie latem, kiedy Twoja sera jest lekko muśnięta słońcem. Do sukienki doszyliśmy paseczek ze złotym łańcuszkiem, delikatnie podkreślisz talię.
Doskonała sukienka na komunię, przyjęcia weselne, na rocznicę ślubu, na urodziny, na mniejsze i większe okazje. Biała sukienka pozwoli na zabawę kolorowymi dodatkami, kontrastowy pasek, duża kolorowa kokarda lub róża i wyjście gotowe.
Najniższa cena 30 dni
Modna czarna sukienka z efektem wody przy dekolcie. Sukienkę uszyliśmy z dzianiny wiskozowej, jest miękka i układa się ładnie na sylwetce. Długie pęknięcie na lewej nodze, uwodzi, tworząc sukienkę pełną kobiecości. Na szczególną uwagę zasługują odkryte plecy z fikuśnie przełożonymi ramiączkami, oraz woda zwana falą przy dekolcie. Dekolt dzięki wodzie możesz dowolnie układać, możesz z niego ułożyć delikatny szpic lub pozostawić swobodny. Sukienka doskonała na studniówkę, wesela, przyjęcia rodzinne, ale jak zabierzesz ją na wakacje, będzie świetnym uzupełnieniem urlopowej walizki. Czarny kolor, lekko dopasowana talia i ramiączka, które możesz regulować, to atuty sukienki. Sukienka doskonała do wysokich obcasów, jak i płaskiego sportowego obuwia.
Sukienka uszyta w naszej pracowni.